MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 11468014
nr 1146 8014
Vägghylla
Teak, 1950-tal, längd: 59 cm, djup: 22 cm, höjd: 23 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:43:47
100 kr
150 kr